صدای آمریکا در مقاله‌ای به قلم امیر بصیری به حمایت روحانی از سپاه اشاره کرده و نقش او در اعدام‌ها را یادآور می‌شود.


میانه‌رو نیست

صدای آمریکا با انتشار مقاله‌ای از امیر بصیری، نوشت: «اجازه ندهید حسن روحانی شما را فریب بدهد، او میانه‌رو نیست»، زیرا «در دور نخست ریاست جمهوری اش ۳۰۰۰ نفر اعدام شده‌اند».

فریب

مواضع روحانی در دفاع از سپاه برای کسانی که با ماهیت جناح‌های درونی خلافت اسلامی! آشنایی دارند، تعجب برانگیز نیست. امیر بصیری می‌افزاید: «روحانی وعده و وعیدهای فریبکارانه‌ای برای تحکیم موقعیت‌اش پیش از انتخابات داد تا خود را در تقابل با سپاه پاسداران نشان بدهد.
اما پس از پیروزی در دور دوم انتخابات، روابطش با سپاه را دوباره محکم کرد و از سپاه به عنوان نیروی محبوب مردم ایران تقدیر کرد؛ هر چند حقایق آشکارا نشان می‌دهد سپاه پشت تهاجم‌های تروریستی ایران، برنامه موشک‌های بالیستیک و موارد نقض حقوق بشر است.»


پاسارگاد

در روزهای اخیر سپاه دست به سرکوب گسترده‌ی مردمی زد که از سراسر کشور برای بزرگداشت روز کوروش روانه پاسارگاد بودند؛ روحانی با ستایش از سپاه تصریح کرد که بخشی از نیروی سرکوب در ایران است.


پرزیدنت ترامپ

امیر بصیری در ادامه به مواضع اخیر پرزیدنت ترامپ در اعلام استراتژی آمریکا در برابر خلافت اسلامی! می‌پردازد که در آن، «میان مردم ایران و رژیم حاکم خطی صریح کشید.»


مریم رجوی

امیر بصیری موضع مریم رجوی، رئیس جمهوری برگزیده شورای ملی مقاومت را یادآور می‌شود که گفت: «راه حل نهایی سرنگونی رژیم و گذاشتن بنای آزادی و دموکراسی در ایران به دست مردم ایران و مقاومت است». [صدای آمریکا ۱۷آبان ۹۶]


در همین زمینه:

سخنرانی ترامپ درباره استراتژی جدید آمریکا علیه خلافت اسلامی!
برنامه مقابله با سپاه از زبان معاون وزیر خزانه‌ داری آمریکا
نیوت گینگریچ: سرنگونی خلافت اسلامی! به نفع همه است
نیوت گینگریچ و ضرورت دعوت رسمی از مریم رجوی به آمریکا
صدای آمریکا: تظاهرات ضد حکومتی مالباختگان به روایت شورای ملی مقاومت ایران

ما را در تلگرام همراهی کنید

ما را در اینستاگرام همراهی کنید

نوشتن دیدگاه