مریم رجوی در پیامی به تجمع ایرانیان در مقابل کاخ سفید گفت: «این تظاهراتها نشان داد رژیم ملاها شکننده و ضربه‌پذیر و ضعیفتر از هر زمانی است.»

تلویزیون فاکس نیوز طی گزارشی اقدام به انعکاس تظاهرات ایرانیان در برابر کاخ سفید کرد؛ مراسمی که نیوت گینگریچ از نزدیک‌ترین شخصیت‌ها به رئیس جمهور آمریکا و از پشتیبانان مقاومت ایران در آن به سخنرانی پرداخت.
فاکس نیوز گزارش کرد که این تظاهرکنندگان هوای یخبندان را تحمل کردند تا اعلام کنند: «این رژیم مردم ایران را نمایندگی نمی‌کند و تنها با ایجاد رعب و وحشت از طریق کشتن فعالان و مخالفان در خیابانها در قدرت مانده است.»

نیوت گینگریچ، سخنگوی پیشین مجلس نمایندگان آمریکا به تظاهرکنندگان گفت: «تظاهرکنندگان در ایران جان خود را به خطر می‌اندازند تا کشور خود را آزاد کنند.»
او افزود: «تنها راه‌حل درازمدت برای مقابله با تهدید دیکتاتوری ایران مجهز به سلاح اتمی، پایان دادن به دیکتاتوریست. هیچ توافقی کارساز نخواهد بود».
فاکس نیوز در ادامه با نشان دادن عکسی بزرگ از مریم رجوی که توسط واحد اشرف ۳۱۳»؛ یکی از واحدهای مقاومت در داخل کشور، در یکی از اتوبان‌های ایران نصب شده بود، یادآوری کرد که «رژیم ایران»، «مریم رجوی را متهم کرده که اکثر این ناآرامی‌ها را دامن می‌زند.»
فاکس نیوز سپس به مفاد پیام مریم رجوی به تجمع ایرانیان می‌پردازد و می‌گوید: «در پیامی ویدئویی رجوی می‌گوید اکنون زمان آن است که جامعه بین‌المللی دست به اقدامی هدفمند بزند.»
سپس تصویر مریم رجوی نشان داده می‌شود که می‌گوید: «این تظاهراتها نشان داد رژیم ملاها شکننده و ضربه‌پذیر و ضعیفتر از هر زمانی است. جامعه بین‌المللی باید دست به اقدامات برای مجازات رژیم ایران به‌خاطر جنایات آن علیه مردم ایران و نقش آن در تروریسم بین‌المللی بزند».
مریم رجوی می‌گوید، این اقدامات باید شامل این موارد باشد:
« ـ تحریمهای مالی و سد کردن سیستم بانکی رژیم
ـ به‌رسمیت شناختن مقاومت ایران به‌عنوان آلترناتیو دموکراتیک
ـ شورای امنیت سازمان ملل این رژیم را به‌خاطر نقض حقوق‌بشر در این تظاهرات محکوم کند. او همچنین درخواست دارد که دادگاه بین‌المللی، برای تعقیب مقامات رژیم به‌خاطر کشتن فعالان تشکیل شود.»

در همین زمینه:

سازمان جوامع ایرانیان آمریکا در همبستگی با اعتراضات

ما را در تلگرام همراهی کنید

ما را در اینستاگرام همراهی کنید

نوشتن دیدگاه