به‌دنبال اعلام کمک یک‌میلیارد تومانی سیمای آزادی از طریق همیاران در داخل کشور به زلزله‌زدگان، فرماندار قصرشیرین گفت به دنبال شناسایی ضد انقلاب هستیم.


اخلال

در حالیکه مردم سرپل‌ذهاب به هنگام ادعای روحانی مبنی بر خدمت‌رسانی سپاه و بسیج به زلزله‌زدگان، فریاد اعتراضشان بلند می‌شود، [حسن  روحانی، سرپل‌ذهاب و نفرت مردم از سپاه] اما فرامرز اکبری «فرماندار قصر شیرین» مدعی آن است که ضد انقلاب در کمک‌رسانی اخلال ایجاد کرده است!
فرامرز اکبری می‌گوید: «یک سری افراد سودجو در روند خدمات رسانی اخلال ایجاد کردند که لازم است مردم نیز در شناسایی این افراد ضد انقلاب اقدام کنند.» [مهر ۲۳ آبان ۹۶]

منابع محلی

بنا به اظهار منابع محلی، نهادهای وابسته به خلافت اسلامی! با وجود آنکه تمامی امکانات کشور را در اختیار دارند اما از ارائه به موقع کمک‌ها به مردم خودداری می‌کنند، البته این موضوعی جدید نیست و پیشتر در سایر حوادث طبیعی نیز شاهد چنین وضعیتی بودیم.


ضدشورش

اعزام خودروهای ضدشورش به مناطق زلزله‌زده بیش از آنکه نشانه‌ی کمک رسانی به مردم باشد، خبر از چیدن آرایش امنیتی برای جلوگیری از هرگونه حرکت اعتراضی می‌دهد، ظرفیتی که نمونه کوچکی از آن در ابراز خشم مردم سرپل‌ذهاب در برابر اظهارات روحانی مشاهده شد.


مریم رجوی

پس از وقوع زلزله، مریم رجوی در پیامی بر نگرانی عمومی از «سوابق تبهکارانه» خلافت اسلامی! دست گذاشت که پیشتر و در حوادثی از این دست با «اهمال و بی‌مسئولیتی نسبت به جان و زندگی مردم» موجب از دست رفتن جان‌های بیشتری شده بود.
در همین رابطه مریم رجوی ضروری دانست که برای نجات جان‌ها، هم‌میهنان «در غرب ایران به‌ویژه جوانان دلیر»، به «نجات مردمی که زیر آوار مانده‌اند، برخیزند و به‌مصیبت‌زدگان این حادثه کمک کنند.»
مریم رجوی تاکید کرد در برابر «اهمال و بی‌مسئولیتی» کارگزاران خلافت اسلامی! برای نجات جان‌ها، راه‌حل در «همبستگی» و «یاری رساندن به‌مصیبت‌زدگان»ست؛ چرا که «نجات» جان‌ها از نظر مریم رجوی «یک وظیفه مقدس ملی است.» [پیام‌‌های مریم رجوی و آنتونیو گوترز خطاب به مصیبت‌دیدگان از زلزله]


سیمای آزادی

«تلویزیون ملی ایران سیمای آزادی از روز  ۲۲ آبان همه كمك‌های مالی و تعهدات باقیمانده همیاران در داخل ایران را  كه هفته گذشته در بیست و دومین برنامه همیاری به سیمای آزادی اختصاص داده‌اند به هموطنان داغدار و زلزله زده اهدا می‌كند و از همیاران عزیز درخواست می‌كند این كمك‌ها و تعهدات را كه به یك میلیارد تومان بالغ می‌شود؛ مستقیما به هموطنان دردمند در مناطق زلزله زده برسانند.» [سیمای آزادی ۲۲ آبان ۹۶]


ضد انقلاب!

با این توصیفات معلوم می‌شود که منظور فرامرزی از «ضد انقلابی» که باید مورد شناسایی قرار بگیرد چیست، زیرا در حالیکه او خود اذعان می‌کند «درحال حاضر از نظر تامین اسکان مشکل داریم» و تصریح می‌کند که تاکنون «غذای گرم و آب و سایر امکانات در اختیار مردم» قرار نگرفته است، اما توضیح نمی‌دهد که چرا در اعزام نیروی ضد شورش به مناطق زلزله‌زده مشکلی نداشته‌اند.


در همین زمینه:

زلزله؛ «مسکن مهر» بنا شده بر روی گسل
رحمانی فضلی، تاریکی شب، و قربانیان زلزله کرمانشاه
تسلیت کمیساریای کمک‌های بشردوستانه اتحادیه اروپا به زلزله‌زدگان ایران
زلزله کرمانشاه؛ آمار سازی خلافت اسلامی! برای پنهان کردن ابعاد خسارات
زلزله کرمانشاه و مسکن مهر احمدی‌نژاد

ما را در تلگرام همراهی کنید

ما را در اینستاگرام همراهی کنید

نوشتن دیدگاه