در پنجمین روز قیام سراسری مردم ایران، ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور به اعتصاب و تشکیل تیم‌ها و یگان‌های ارتش آزادی فراخوان داد.

در پنجمین روز از قیام سراسری مردم ایران، در ۱۱ دی ۹۶، ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور فراخوان به اعتصاب داد. اطلاعیه می‌نویسد: «اعتصاب در صنایع نظامی و مهمات سازی و بخش صدور نفت لازمه خلع‌ید و به زانو در آوردن رژیم ضدایرانی آخوندی است.»
ستاد اجتماعی مجاهدین تاکید می‌کند که «فرصت درهم شکستن رژیم ظلمت و تباهی را نباید از دست داد.» در نتیجه «برپایی هزار اشرف و کانون ظلمت سوز شورشی در سراسر میهن اشغال شده یک وظیفه ملی و میهنی است.»

بنا به فراخوان مجاهدین، اعتصاب «پاسخ کارساز به هلاک حرث و نسل ملی از جانب آخوندهای اشغالگر و ضدایرانی و چپاولهای نجومی آنها در برابر فقر و بیکاری اقشار مختلف مردم است. نباید اجازه داد پول نفت به سوریه و عراق و یمن و لبنان برود.»
بیانیه در ادامه تاکید می‌کند: «به دشمن درمانده امان ندهیم. در هر فرصت، در هر زمان و در هر مکان، به اعتصاب و اعتراض و قیام برای آزادی برخیریم.» و در پایان تصریح می‌کند که «می‌توان و باید، تیمها، دسته‌ها و یکانهای ارتش آزادی را در جای جای میهن اشغال شده، تشکیل داد.»

در همین زمینه:

پیام مسعود رجوی به همه جوانان دلیر و زنان قهرمان و مردان به پا خاسته
پیام مسعود رجوی به همه جوانان دلیر و زنان قهرمان و مردان به پا خاسته -۲
مقام ارشد دولت ترامپ: جهان متمدن در کنار مردم ایران است
زمان برپایی هزار اشرف برای آزادی
سهیل عربی: «برای یک انقلاب همین امروز هم دیر است»

ما را در تلگرام همراهی کنید

ما را در اینستاگرام همراهی کنید

نوشتن دیدگاه