حسن نصرالله در پیامی به خامنه‌ای اعلام آمادگی می‌کند که برای کشتار مردم ایران به صحنه بیاید زیرا او می‌داند که با سقوط دارالخلافه او دیگر وجود خارجی نخواهد داشت.

«نه غزه، نه لبنان ...»

یکی از شعارهای دائمی در اعتراضات مردم ایران، شعار «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» می‌باشد، این شعار در قیام حاضر ایران نیز بارها سرداده شد. منظور از این شعار، اعلام مخالفت با کمک‌های مالی و تسلیحاتی نظام به حزب‌الله لبنان و گروه‌های دست‌نشانده یا تحت فرمان سپاه در غزه هستند. مردم با این شعار عمق استراتژیک سپاه را نشانه می‌گیرند، زیرا به روشنی درک کرده‌اند که عقب‌نشینی سپاه از آنسوی مرزها، منجر به زمین‌گیر شدن آن در داخل کشور خواهد شد.

کاساندرا

حزب‌الله لبنان به‌عنوان بخش لبنانی سپاه، که مأموریت جنگ افروزی در لبنان، سوریه و برخی دیگر از مناطق خاورمیانه را بر عهده دارد، بنا به اطلاعات اخیرا افشا شده در آمریکا، دارای درآمدی یک‌میلیارد دلاری از شبکه قاچاق بین‌المللی‌ست. [پروژه کاساندرا؛ شبکه بین‌المللی قاچاق و حزب‌الله لبنان] همچنین بنا به تصریح رئیس این گروه: «ما خیلی صریح می‌گوییم و شاید چنین چیزی در تمام جهان وجود نداشته باشد که یک کسی بیاید و صادقانه بگوید در مقابل همه جهان می‌گوییم، بی‌پرده می‌گوییم بودجه و هزینه و خرج و خورد و خوراک و سلاح و موشکهای حزب‌الله از جمهوری اسلامی می‌رسد هیچ ربطی به بانکها ندارد تا زمانی که ایران پول داشته باشد یعنی ما پول داریم شفافیت بیشتر از این می‌خواهید.»

منصوب خامنه‌ای

اکنون و در هنگامه‌ی قیام ایران، رئیس حزب‌الله لبنان که در حقیقت منصوب خامنه‌ای محسوب می‌شود، در پیامی به خامنه‌ای نوشت: «ما مطمئن هستیم که این تحرکات نظام ایران را که بر پایه ولایت فقیه است، نخواهد لرزاند. حزب‌الله با تمام توان انسانی و کارشناسانه از (نظام) حمایت خواهد کرد».
او افزود: «ما همه سربازان لشگر ولایت فقیه هستیم و بر تمام مزدوران که علیه (نظام ایران) فعالیت می‌کنند، پیروز شویم.»

تکرار سوریه!

وقتی خامنه‌ای بشار اسد را ناتوان از مهار انقلاب در سوریه دید، حزب‌الله لبنان را به کمک او فرستاد، اکنون نیز حزب‌الله لبنان اعلام آمادگی می‌کند که برای کشتار مردم ایران به ایران بیاید؛ آنها می‌خواهند اینطور القاء کنند که به زیر کشیدن خامنه‌ای ایران را به سوریه تبدیل خواهد کرد و کشور را با خاک یکسان می‌کنند اما از یاد می‌برند که اینجا «ام‌القراء» و مرکز لشکر است و وقتی خلیفه در دارالخلافه سقوط کند، نیروهایش نیز به اضمحلال خواهند رفت؛ از جمله همین حزب‌الله.


در همین زمینه:

فراخوان به اخراج سپاه از سوریه در قطعنامه مجمع عمومی
کارت سبز اوباما به حزب‌الله برای رسیدن به برجام
وزیرخارجه فرانسه، رفتار وحشیانه‌ی اسد و نقش سپاه در سوریه
سپاه، الخزعلی و حزب‌الله لبنان
سعد حریری و دخالت‌های منطقه‌ای حزب‌الله لبنان

ما را در تلگرام همراهی کنید

ما را در اینستاگرام همراهی کنید

نوشتن دیدگاه